Oljemålning
2019-11-14
702092
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, "Au de Kuste von Comevall", signerad W Birck, bildmått 69x105 cm
Gulnad fernissa, fläckar