Slaglåspistol
2019-11-17
702016
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, stämplad AF för Auguste Francotte, boxlås, avskruvbar pipa, skuren kolv, längd ca 19,5 cm