Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949): Komposition, färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 290/360, bladmått ca 49,5x59,5 cm
Ej examinerad ur ram
701998
2019-11-15