Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-11-26
701846
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Jesus och den samariska kvinnan, olja på duk, dubblerad, ca 59x109 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Omfattande krackelyr