Bengt Lindström färgetsning
2019-11-14
701844
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurscen, signerad Lindström, 8/80, färgetsning, bildmått ca 65x48 cm