Lockurnor ett par
2019-11-25
701807
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNOR, ett par, flintgods, 1900-talets första hälft, dekor av kvinnor och amorin, delvis förgyllda, höjd 25 cm
Enstaka nagg, smärre glasyrbortfall på innerringar