Anders Pehrson Ateljé Lyktan, Åhus ,bordslampa
2019-11-15
701792
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS PEHRSON, Ateljé Lyktan, Åhus ,bordslampa "Olympia", höj och sänkbar, svartlackerad metall samt skinn, längd ca 45 cm
Skador: Bruksslitage