Peter Dahl färglitografi
2019-11-15
701769
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), Epistel nr 19, signerad Peter Dahl, färglitografi, motivmått ca 42 x 28 cm, epistel medföljer