Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRANGE, säng, sent 1900-tal, betsat körsbärsträ, märkt, bäddmått 200x180 cm
Skador: Slitage, repor, en list saknas på gavelsida
701701
2019-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här