Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAPPSTOLAR, 1-par, 1950-tal, hopfällbara, sitthöjd ca 45 cm
Senare bemålade, bruksslitage
701691
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här