Golvlampa
2019-11-15
701686
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1950-tal, trearmad, reglerbara armar, stomme i mässing samt detaljer i trä, höjd ca 180 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen , bruksslitage