Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
SLAGBORD, furu, 1800-talets slut, bemålat i ljusgrått, slag med enkla grindar, höjd ca 78, 91x38, slagskivorna 70, utfällt 178 cm
Slitage, maskstunget, benavsluten med bortfall, senare bemålat
701683
2019-11-14