Bordslampor mässing
2019-11-15
701641
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Aneta, mässing, höjd ca 54 cm
Slitage