Ljuskrona rokokostil
2019-11-14
701478
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, för 6 ljus, stomme i mässing, lövformade prismor, höjd ca 70, diameter 50 cm
Smärre nagg