Japansk Makimono
2019-11-26
701414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JAPANSK MAKIMONO, bildrulle, tidigt 1900-tal, målad på siden, ca 367x43 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Bruks och åldersrelaterat slitage