Ram art deco 1920/30-tal
2019-11-14
701285
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAM, art deco, 1920/30-tal, ram i kromad metall, marmor och glas, höjd ca 28, 35x6,5 cm
Slitage, repor