Taklampa
2019-11-13
701260
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, glas samt stomme i metall, 3 ljuspunkter, dekor av blommor i glas med bronserade knoppar, diameter ca 30 cm
Nagg kan förekomma