Peter Dahl färglitografi
2019-11-12
701190
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel 29, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildyta ca 28x42 cm