Fred Flinta Brio

Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio
Fred Flinta Brio

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BRIO FRED FLINTA, 1960-tal, Fred Flinta sittande i bil, helt i bemålat trä, lägd ca 19 cm

Smärre slitage

701176

2019-11-12