Figuriner
2019-11-26
701151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 1 par i form av fohundar, Kina, 1900/2000-tal, bowenit, höjd ca 21 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Smärre slitage