Ulrica Hydman Vallien litografi
2019-11-12
701134
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, 903/1600, färglitografi, ca 62x86 cm
Oramat blad