Ulrica Hydman-Vallien
2019-11-20
701131
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 984/1600, färglitografi, ca 62x86 cm
Oramat blad