Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
HELMI SJÖSTRAND (Finland, 1864-1956): Torg, signerad Helmi Sjöstrand, olja på duk monterad på pannå, ca 50x62 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
701088
2019-11-25