Madeleine Pyk
2019-11-20
701060
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Sommar i Provence", signerad och numrerad 3562/5000, färglitografi, bildyta ca 56x40 cm