Bordslampa
2019-11-12
701044
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, sk bouilottelampa, 1900-talets andra hälft, mässing och gulmetall, pappskärm, längd 30 cm, höjd 53 cm
Slitage, ej funktionstestad