Raymond Debiéve
2019-11-29
701000
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RAYMOND DEBIÉVE ( 1931-2011), olja på kartong, figurkomposition, daterd 24 7 66 samt stämpelsignerad, 32x24 cm medföljer bok om konstnären
oramad