Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINSTÄLL, 1900-tal, svärtat smide, för ca 20 flaskor, höjd ca 94, 47 x 39 cm
Slitage, hänglås upplåst men kod okänd
700951
2019-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här