Oidentifierad konstnär
2019-11-12
700864
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Shökina, "Promenad i Provence", 96x120 cm, signerad och daterad -89