Guena Rogozny
2019-11-12
700860
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): "Franska bukten", Stockholm vid Slussen, olja på duk, signerad Rogozny, olja på duk, ca 79 x 104 cm