Parti Kina
2019-11-17
700853
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KINA, 5 delar, porslin, 1700-tal, kopp med fat höjd 5,5 cm, kanna 12,5 cm, tallrik dimater 23 cm, assiett diameter 16 cm, mindre hexagonalt fat diameter 11 cm
Nagg