Pierre Olofsson färglitografi
2019-11-20
700812
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Abstrakt komposition, signerad olofsson, numrerad 80/100, färglitografi, bladstorlek ca 75x53 cm