Vaser
2019-11-12
700776
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japna, 1900-talets mitt, balusterformade, polykrom dekor i emaljfärger, botten med märk, höjd ca 43 cm
En vas med omfattande lagningar, nagg