Oljemålning omkring 1900
2019-11-20
700737
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv med kor, olja på duk, ca 43 x 63 cm
Krackeleringar, retuscher