Lisa Johansson-Pape taklampor, 3 st
2019-11-12
700708
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPOR, 3 st, modell 71-149, Orno 1960-tal, vit och mässingsfärgad metall, diameter 43,5 cm.
Lätt slitage.