Roland Svensson
2019-11-12
700621
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Saltboden, storskärgården", signerad och daterad roland S., färglitografi, bildmått ca 33x28 cm
Vågigt blad