Roland Svensson
2019-11-12
700611
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Höstmotiv, signerad roland S. 252/360, färglitografi, bildmått ca 43x40 cm
Gulnad