Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-11-12
700580
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja duk, 43x33 cm
Dubblerad, krackeleringar