Adventsstjärna
2019-11-22
700558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
ADVENTSSTJÄRNA, smide, "Lena", Osram, 1970-tal, svarlackerad metall, höjd ca 38 cm, i orginalförpackning.
Slitage, ej funktionstestad.