Adventsljusstake Osram
2019-11-22
700557
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
ADVENTSLJUSSTAKE, "Erika", Osram, 1970-tal, mässingspläterad metall samt betsat trä, höjd 38,5 cm, i originalförpackning.
Slitage, ej funktionstestad.