Matbord 1960/70-tal
2019-11-15
700444
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, 1960/70-tal, skiva med fanér i palisander (dalbergia nigra), kromade ben, höjd ca 74, 216 x 100 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Repor, märken, fläckar