Canapé
2019-11-11
700398
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CANAPÉ 1800-talets senare hälft, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 45 cm, ryggens höjd ca 108 cm
slitage