Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUPPSATS, skål uppburen av putti i armkrok, 1900-tal, Märkning med korsade klingor samt R. B. porslin, höjd ca 34 cm
Smärre slitage
700392
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här