Assietter Kina
2019-11-14
700368
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASSIETTER, 2+3 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 10-16 cm
Nagg