Ljuskrona i rokokostil
2019-11-11
700258
| Klubbat belopp | 12 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, 8 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 83, diameter 56 cm
Slitage