Takarmatur
2019-11-12
700207
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft,1 ljuspunkt, stomme i patinerat smide kupa i glas med underfång, höjd (med kedja) ca 55 samt diameter 54 cm
Funktionen garnteras ej, smärre slitage