Berndt Friberg skål
2019-11-11
700059
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, signerad och daterad med studiohanden Friberg -75, höjd 6, diameter 16 cm