Taklampor Luxo
2019-11-12
700039
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPOR, 1-par, samtida, Luxo, modell 411/126, grålackerad, metall skärm samt vit glaskupa, etikettmärkt, diameter ca 43
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, sladdlängd kan variera, muttrar saknas till sockeln man fäster i taket, klippta, smärre repor