Ljuskrona barockstil
2019-11-12
699918
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, omkring 1900-talets mitt, 5 ljusarmar, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, total höjd ca 70, inkl. kedja och taksockel, diameter 47 cm
Smärre slitage, renoverad