Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
RUNE SÖDERQVIST (1935-2014): Geometrisk komposition, färgskala vit, svart, blå samt grå, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, dukens mått ca 116x91 cm
Smärre slitage
699902
2019-11-12