Alfred Collin
2019-11-12
699818
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALFRED COLLIN (1880-1944): Vattenfall, signerad och daterad A. Collin, olja på pannå, ca 90x122 cm